WGBV
Záhada hlavolamu
A cartridge by prazskychytrak
N 50° 05.523   E 14° 25.542 N 50° 05.523   E 14° 25.542
Story 3-4 hours
In Hlavni mesto Praha, Czech Republic
Available Icons:
31 Downloads
Added: 1/11/2015 Updated: 2/12/2015

Starting Location Description

Hra začíná ve Stínadlech poblíž kostela sv. Haštala a Řásnovky. Končí poblíž Stromovky.
Na start doporučuji dopravit se hromadnou dopravou.

About This Cartridge

- Toto dobrodružství lze absolvovat jak v denní, tak večerní hodinu. Pokud půjdete po setmění, mějte na paměti, že do stínadelských zahrad neproniká světlo z pouličních lamp, půjde o skutečnou zkoušku odvahy, kterou se budete moci pochlubit a kterou doporučuji.
- Abych Vám pomohl si trochu naplánovat trasu odlovu, prozradím, že začnete ve Stínadlech a skončíte někde u Stromovky, takže raději počítejte se 3 hodinami v terénu! Pokud si ale poté trasu zadáte do mapy, zjistíte, že má nějakých 5km, takže žádná velká dálka, ale ve městě se to samozřejmě může zdát delší.
- Cesta je jedním směrem a v průběhu je několik dostatečně velkých skrytých zón, potřebných k ještě zářivějšímu dokončení tohoto dobrodružství (získané body) takže nedoporučuji vypínat GPS a uhýbat z trasy, mějte baterie plně nabité!
- Nečekají Vás žádné ultra šifry.
- Nejvíce si hru užijete, pokud půjdete s někým, kdo má mobil, který přehraje i zvukový doprovod ke hře :-)
- Hra je zasazená do novodobého města, nečekejte tedy do puntíku přesnou Foglarovku, pár míst jsem si upravil k obrazu svému, skalní fanoušci, přivřete oči :-).
- Finální krabice je vzhledem ke svému provedení a obsahu uložena na místě, kam se dostanete pouze v rozmezí 11:00 - 0:00. Děkuji za pochopení.
- V listingu je pro finální krabici uvedena velikost mikro...ale je tomu skutečně tak? :-)
- Kdo čte pozorně listing, přidám mu tu dobrou radu...hra vás občas vybídne k běhu...ten ale absolvovat nemusíte, hra jde dohrát i bez něj :-)
- Během dobrodružství budete sbírat body, pochlubte se v logu, jaké bylo vaše skore.

Recent Logs