WGBX
ITZ#01 - Česko-Slovensko hledá Jamese Bonda
A cartridge by mh.mail
N 50° 07.675   E 14° 30.339 N 50° 07.675   E 14° 30.339
Challenge > 4 hours
In Hlavni mesto Praha, Czech Republic
Available Icons:
20 Downloads
Added: 1/11/2015 Updated: 4/16/2017

Starting Location Description

Start hry je u benzínové pumpy OMV směrem z Prahy. Tam se dozvíte další instrukce.

About This Cartridge

James Bond, slavný agent 007 se už pomalu chystá do důchodu. Bude potřeba jeho místo nahradit někým dalším. Odpovědní činitelé proto dostali nápad. V dnešní době jsou velmi populární různé talentové soutěže, ze kterých mohou vzejít nové hvězdy šoubyznysu. Proč tedy neuspořádat něco podobného, z čeho vzejdou noví tajní agenti?

Rozhodli jste se zúčastnit takové soutěže. Jedná se o základní vyřazovací kolo, které má v uchazečích otestovat některé jejich schopnosti, které jsou pro práci tajného agenta potřeba, a vybrat ty, kteří se mohou někdy v budoucnu stát náhradou za Jamese Bonda.

Které schopnosti to jsou?

Hlavní požadovanou vlastností tajného agenta je schopnost orientovat se v neznámém prostředí a neznámých situacích a vždy se správně rozhodnout, jak postupovat dál. Z toho důvodu byla zvolena forma tajného závodu, kdy účastníci znají pouze místo startu. Všechno ostatní, včetně trasy svého přesunu a cíle musí zjistit v průběhu závodu.

Dalšími klíčovými vlastnostmi, které budou otestovány, je znalost šifer a tajných písem, používání tajných schránek, komunikace se spojkami, orientace v prostoru a v neposlední řadě obecný rozhled.

To všechno vám nabízí tato wherigo cartridge, takže v případě zájmu, hurá do toho!

Než vyrazíte

Nic se ovšem nemá uspěchat. Než vyrazíte, důrazně doporučuji stáhnout a prostudovat podrobné instrukce přiložené v souboru https://www.dropbox.com/s/3cbx2c6l2nx2dcg/ITZ01.pdf?dl=0. Instrukce obsahují způsob ovládání cartridge i samotné principy závodu. Není to však nezbytné, cartridge obsahuje všechny potřebné informace, listování ve vytištěných materiálech je ale přece jenom přehlednější.

A důležité upozornění: Před odjezdem si podrobně zkontrolujte atributy keše, ať na něco důležitého nezapomenete!

Pro zdárné dokončení hry je nutné mít s sebou UV baterku!

Co za to

Tato keš je opakem powertrailových sérií (nic zásadního proti nim). Po celodenním trmácení na vás čeká jeden jediný bod do statistiky. Cestou sice máte ještě možnost potkat pár keší a počet bodů si tak odpovídajícím způsobem zvýšit, přesto se zde bodové hody nedají očekávat. Na druhou stranu, ačkoliv se budete přesouvat především automobilem a po silnicích, doufám že vás trasa i tak zavede na zajímavá místa a třeba vás dokonce inspiruje k dalším výletům, ať už za kešemi anebo jen tak za krásami naší vlasti.

Recent Logs